Girls Freshman Top Flight 2013

This is an archived schedule from a previous year. For current information, please visit the Events page.
The 2013 Girls Freshman Top Flight games will take place on the evening of Friday, July 19 at the Ehrnfelt Soccer Complex.

Games and schedule

Time / Game Match
7:00 / Game 1 Red 1 vs Blue 1
7:50 / Game 2 Red 3 vs Blue 4
8:40 Winner of Game 1 vs winner of Game 2

Team rosters

The rosters were last updated on July 18.

Last Name First Name Organization Team # Position
Church Samantha Strongsville Team 1 Red 1 Forward
Soltis Alyssa Normandy Team 1 Red 2 Forward
Kunimoto Sabrina HathawayBrown Team 1 Red 3 Forward
Siko Olivia Avon Lake Team 1 Red 4 Forward
Ward Regan Strongsville Team 1 Red 6 Mid
Erne Mackenzie Buckeye High Team 1 Red 7 Mid
Taylor Jordan Hawken Team 1 Red 8 Mid
Weekley Karissa Zanesville Team 1 Red 9 Mid
Tilton Leah Perrysburg Team 1 Red 10 Mid
Berry Dana Watkins Memorial Team 1 Red 11 Defender
Garrity Megan Bay Village Team 1 Red 12 Defender
Gore Peighton Coshocton Team 1 Red 13 Defender
Hassler Allyson North Ridgeville Team 1 Red 14 Defender
Thomas Miranda Strongsville Team 1 Red Goalie
Clere Karleigh Oregon Clay Team 2 Blue 1 Forward
Smiley Ashley Buckeye Valley Team 2 Blue 2 Forward
O’Donnell Kaley Hathaway Brown Team 2 Blue 3 Forward
Van Horn Molly Reynoldsburg Team 2 Blue 4 Forward
Iske Taylor Hilliard Davidson Team 2 Blue 5 Mid
Thurn Grace Perrysburg Team 2 Blue 6 Mid
Blagojevic Danielle North Ridgeville Team 2 Blue 7 Mid
Gates Lydia Pickerington Team 2 Blue 8 Mid
Bonifield Alizza Tri-Valley Team 2 Blue 9 Mid
LaGreca Theresa Watkins Memorial Team 2 Blue 10 Defender
Starcher Morgan Manchester Team 2 Blue 11 Defender
Burkley Taryn Newark Team 2 Blue 12 Defender
Safko Kasi Brunswick Team 2 Blue 13 Defender
Lienerth Shannon Midview Team 2 Blue 14 Defender
Small Baylee Watkins Memorial Team 2 Blue Goalie
Lyon Samantha Watkins Memorial Team 3 Red 1 Forward
Aquino Chloe Buckeye Valley Team 3 Red 2 Forward
Schaefer Catherine Lexington Team 3 Red 3 Forward
Barnes Sophia Buckeye Team 3 Red 4 Forward
Skinner Sarah Bay Village Team 3 Red 5 Mid
Schaber Michaela Manchester Team 3 Red 6 Mid
Ritchie Kylee Tri-Valley Team 3 Red 7 Mid
Amich Chloe Bishop Rosecrans Team 3 Red 8 Mid
Williams Anna Grove City Team 3 Red 9 Mid
Heintschel Samantha Oregon Clay Team 3 Red 10 Defender
Murphy Allie Zanesville Team 3 Red 11 Defender
Smith Alexa Grove City Team 3 Red 12 Defender
Francisco Anna Upper Arlington Team 3 Red 13 Defender
Hutcheson Abigail Bishop Rosecrans Team 3 Red 14 Defender
Miller Katie Strongsville Team 3 Red Goalie
Vartorella Alexandra Oregon Clay Team 4 Blue 1 Forward
Johnson Destiny Zanesville Team 4 Blue 2 Forward
Spolar Colleen Beaumont Team 4 Blue 3 Forward
McNamara Abby Carroll High Team 4 Blue 4 Forward
Craska Heather Brunswick Team 4 Blue 5 Mid
Roemer Kaitlin Midview Team 4 Blue 6 Mid
Moore Cydney Madison Comp. Team 4 Blue 7 Mid
Dean Amanda Upper Arlington Team 4 Blue 8 Mid
Wilmarth Lauryn Upper Team 4 Blue 9 Defender
Masteller Delaney Nordonia Team 4 Blue 10 Defender
Patrick Megan Strongsville Team 4 Blue 11 Defender
Jenkins Chloe Zionsville Comm. Team 4 Blue 12 Defender
Scheiman Sara Buckeye Team 4 Blue 13 Defender
Gordon Erin Northwestern Team 4 Blue Goalie