This schedule was last updated on Thursday, July 21 at 5:39 pm EDT. The scheduling staff reserves the right to make changes to the master schedule.

Please visit event updates for any weather-related or last-minute schedule changes!

Team Day Time Location Opposing Team
Alliance HS Girls Friday 5:20 pm Foltz 8 Louisville
6:10 pm Foltz 8 Midview
Saturday 9:50 am Foltz 3 MHS Tigers
1:10 pm Foltz 3 Archbishop Hoban
2:50 pm Foltz 4 Chippewa
Alliance MS Girls Friday 6:10 pm Foltz 11 Strongsville MS 2
7:50 pm Foltz 11 Medina MS
Saturday 4:30 pm Foltz 12 Nationals CA 9 Black
6:10 pm Foltz 12 Strongsville Middle School 
7:50 pm Foltz 10 Brunswick MS
Alter Varsity Friday 5:20 pm Foltz 10 Hoover Grey
7:00 pm Foltz 6 Highland
Saturday 9:00 am Foltz 5 Anthony Wayne
10:40 am Foltz 4 Walsh Jesuit High School
12:20 pm Foltz 10 Brunswick Royal
Sunday 8:10 am Foltz 3 Ashland 1
9:50 am Foltz 7 Canfield Red
Anthony Wayne Friday 5:20 pm Foltz 5 Lakota East
7:00 pm Foltz 5 Fishers
Saturday 9:00 am Foltz 5 Alter Varsity
10:40 am Foltz 5 HSE Royals
12:20 pm Foltz 5 Hilliard Bradley
Sunday 8:10 am Foltz 5 Hilliard Davidson Team 1
9:00 am Foltz 10 Highland
Archbishop Hoban Saturday 9:50 am Foltz 4 Midview
1:10 pm Foltz 3 Alliance HS Girls
2:50 pm Foltz 12 Warren G Harding
Sunday 9:00 am Foltz 4 Madison Blue Streaks
10:40 am Foltz 7 Harbor Creek
Archbishop Hoban 2 Saturday 4:30 pm Foltz 7 Loveland Orange
5:20 pm Foltz 11 Hoover Orange
7:00 pm Foltz 10 Vermilion Sailors B
Sunday 12:20 pm Foltz 6 Ashland 3
1:10 pm Foltz 8 Perry 2
Ashland 1 Saturday 9:50 am Foltz 1 Canfield Red
11:30 am Foltz 1 Sidney Black
1:10 pm Foltz 1 Troy 1
Sunday 8:10 am Foltz 3 Alter Varsity
9:50 am Foltz 4 HSE Royals
Ashland 2 Saturday 3:40 pm Foltz 8 Highland 2
5:20 pm Foltz 3 NDA Toledo 2
7:00 pm Foltz 3 Loveland Orange
Sunday 9:50 am Foltz 3 Shaker 2
12:20 pm Foltz 11 Hilliard Davidson Team 2
Ashland 3 Saturday 5:20 pm Foltz 4 Kenston 2
7:00 pm Foltz 4 Perry 2
8:40 pm Foltz 6 Austintown Fitch 2
Sunday 12:20 pm Foltz 6 Archbishop Hoban 2
1:10 pm Foltz 6 Harbor Creek 2
Austintown Fitch Saturday 9:50 am Foltz 8 Ontario
1:10 pm Foltz 8 Manchester HS
3:40 pm Foltz 3 Tri-Valley
Sunday 9:00 am Foltz 5 Chippewa
10:40 am Foltz 5 MHS Tigers
Austintown Fitch 2 Saturday 4:30 pm Foltz 10 Harbor Creek 2
7:00 pm Foltz 11 Edison B
8:40 pm Foltz 6 Ashland 3
Sunday 12:20 pm Foltz 5 Hoover Orange
1:10 pm Foltz 7 Kenston 2
Avon Lake Gold Saturday 9:00 am Foltz 11 Loveland Black
10:40 am Foltz 10 Brunswick Royal
12:20 pm Foltz 11 Lakota West
Sunday 8:10 am Foltz 12 Troy 1
9:50 am Foltz 5 Lakota East
Avon Lake Maroon Saturday 3:40 pm Foltz 4 Hilliard Bradley 2
5:20 pm Foltz 6 Canfield Black
7:00 pm Foltz 6 Hilliard Davidson Team 2
Sunday 9:50 am Foltz 6 Brunswick White
12:20 pm Foltz 3 Highland 2
Beaver Local Friday 6:10 pm Foltz 3 Nationals CA 8 Red
7:50 pm Foltz 3 Whitmer High School
Saturday 4:30 pm Foltz 3 Wellington
6:10 pm Foltz 3 Goshen
7:50 pm Foltz 3 Minerva girls varsity
Brunswick MS Saturday 3:40 pm Foltz 11 Medina MS
6:10 pm Foltz 10 Nationals CA 9 Black
7:50 pm Foltz 10 Alliance MS Girls
Sunday 11:30 am Foltz 10 Strongsville Middle School 
Brunswick Royal Saturday 9:00 am Foltz 10 Hilliard Davidson Team 1
10:40 am Foltz 10 Avon Lake Gold
12:20 pm Foltz 10 Alter Varsity
Sunday 9:50 am Foltz 1 Troy 1
10:40 am Foltz 8 Hoover Grey
Brunswick White Saturday 3:40 pm Foltz 5 Canfield Black
5:20 pm Foltz 5 Hilliard Davidson Team 2
7:00 pm Foltz 5 Highland 2
Sunday 9:50 am Foltz 6 Avon Lake Maroon
12:20 pm Foltz 4 Hilliard Bradley 2
Canfield Black Saturday 3:40 pm Foltz 5 Brunswick White
5:20 pm Foltz 6 Avon Lake Maroon
7:00 pm Foltz 7 Strongsville White
Sunday 9:50 am Foltz 12 Hilliard Davidson Team 2
12:20 pm Foltz 10 Shaker 2
Canfield Red Saturday 9:50 am Foltz 1 Ashland 1
10:40 am Foltz 12 Lakota West
12:20 pm Foltz 12 Sidney Black
Sunday 8:10 am Foltz 8 Fishers
9:50 am Foltz 7 Alter Varsity
Chippewa Saturday 9:50 am Foltz 5 Nordonia HS
1:10 pm Foltz 4 Midview
2:50 pm Foltz 4 Alliance HS Girls
Sunday 9:00 am Foltz 5 Austintown Fitch
10:40 am Foltz 10 Shaker
Edison Saturday 4:30 pm Foltz 6 Mapleton
6:10 pm Foltz 5 Lakeview
7:50 pm Foltz 4 St. Vincent St. Mary High School
Sunday 11:30 am Foltz 3 Girard
1:10 pm Foltz 4 Northwestern
Edison B Saturday 5:20 pm Foltz 10 Perry 2
7:00 pm Foltz 11 Austintown Fitch 2
8:40 pm Foltz 8 Harbor Creek 2
Sunday 12:20 pm Foltz 7 Kenston 2
1:10 pm Foltz 5 Hoover Orange
Fishers Friday 5:20 pm Foltz 6 Highland
7:00 pm Foltz 5 Anthony Wayne
Saturday 9:00 am Foltz 4 Walsh Jesuit High School
10:40 am Foltz 7 Strongsville Green
12:20 pm Foltz 3 SMF Girls
Sunday 8:10 am Foltz 8 Canfield Red
9:50 am Foltz 10 Kenston
Girard Friday 6:10 pm Foltz 6 Northwestern
7:50 pm Foltz 12 Goshen
Saturday 4:30 pm Foltz 11 Perry
6:10 pm Foltz 6 Mapleton
7:50 pm Foltz 7 Whitmer High School
Sunday 11:30 am Foltz 3 Edison
12:20 pm Foltz 1 Nationals CA 8 Red
Goshen Friday 6:10 pm Foltz 5 Wellington
7:50 pm Foltz 12 Girard
Saturday 2:50 pm Foltz 1 Northwestern
3:40 pm Foltz 10 St. Vincent St. Mary High School
6:10 pm Foltz 3 Beaver Local
Harbor Creek Saturday 9:50 am Foltz 10 Manchester HS
2:50 pm Foltz 3 Louisville
3:40 pm Foltz 1 Warren G Harding
Sunday 9:00 am Foltz 6 New Philadelphia
10:40 am Foltz 7 Archbishop Hoban
Harbor Creek 2 Saturday 4:30 pm Foltz 10 Austintown Fitch 2
5:20 pm Foltz 8 Vermilion Sailors B
8:40 pm Foltz 8 Edison B
Sunday 12:20 pm Foltz 8 Perry 2
1:10 pm Foltz 6 Ashland 3
Highland Friday 5:20 pm Foltz 6 Fishers
7:00 pm Foltz 6 Alter Varsity
Saturday 9:00 am Foltz 6 HSE Royals
10:40 am Foltz 6 Hilliard Bradley
12:20 pm Foltz 6 Loveland Black
Sunday 8:10 am Foltz 4 Hoover Grey
9:00 am Foltz 10 Anthony Wayne
Highland 2 Friday 6:10 pm Foltz 7 Strongsville White
8:40 pm Foltz 6 Loveland Orange
Saturday 3:40 pm Foltz 8 Ashland 2
5:20 pm Foltz 1 Shaker 2
7:00 pm Foltz 5 Brunswick White
Sunday 10:40 am Foltz 11 Hilliard Bradley 2
12:20 pm Foltz 3 Avon Lake Maroon
Hilliard Bradley Saturday 9:00 am Foltz 8 Hoover Grey
10:40 am Foltz 6 Highland
12:20 pm Foltz 5 Anthony Wayne
Sunday 8:10 am Foltz 10 Walsh Jesuit High School
9:50 am Foltz 11 Strongsville Green
Hilliard Bradley 2 Saturday 3:40 pm Foltz 4 Avon Lake Maroon
4:30 pm Foltz 4 NDA Toledo 2
5:20 pm Foltz 7 Strongsville White
Sunday 10:40 am Foltz 11 Highland 2
12:20 pm Foltz 4 Brunswick White
Hilliard Davidson Team 1 Saturday 9:00 am Foltz 10 Brunswick Royal
10:40 am Foltz 8 Hoover Grey
12:20 pm Foltz 7 Strongsville Green
Sunday 8:10 am Foltz 5 Anthony Wayne
9:50 am Foltz 8 Walsh Jesuit High School
Hilliard Davidson Team 2 Saturday 3:40 pm Foltz 6 Shaker 2
5:20 pm Foltz 5 Brunswick White
7:00 pm Foltz 6 Avon Lake Maroon
Sunday 9:50 am Foltz 12 Canfield Black
12:20 pm Foltz 11 Ashland 2
Hoover Grey Friday 5:20 pm Foltz 10 Alter Varsity
6:10 pm Foltz 10 HSE Royals
Saturday 9:00 am Foltz 8 Hilliard Bradley
10:40 am Foltz 8 Hilliard Davidson Team 1
12:20 pm Foltz 8 Kenston
Sunday 8:10 am Foltz 4 Highland
10:40 am Foltz 8 Brunswick Royal
Hoover Orange Friday 7:50 pm Foltz 6 Vermilion Sailors B
8:40 pm Foltz 5 Vermilion Sailors B
Saturday 5:20 pm Foltz 11 Archbishop Hoban 2
7:00 pm Foltz 8 Kenston 2
8:40 pm Foltz 5 Perry 2
Sunday 12:20 pm Foltz 5 Austintown Fitch 2
1:10 pm Foltz 5 Edison B
HSE Royals Friday 6:10 pm Foltz 10 Hoover Grey
7:50 pm Foltz 5 Loveland Black
Saturday 9:00 am Foltz 6 Highland
10:40 am Foltz 5 Anthony Wayne
12:20 pm Foltz 4 Walsh Jesuit High School
Sunday 8:10 am Foltz 7 Strongsville Green
9:50 am Foltz 4 Ashland 1
Kenston Saturday 9:00 am Foltz 12 Lakota West
10:40 am Foltz 11 Loveland Black
12:20 pm Foltz 8 Hoover Grey
Sunday 8:10 am Foltz 6 Lakota East
9:50 am Foltz 10 Fishers
Kenston 2 Saturday 5:20 pm Foltz 4 Ashland 3
7:00 pm Foltz 8 Hoover Orange
8:40 pm Foltz 7 Vermilion Sailors B
Sunday 12:20 pm Foltz 7 Edison B
1:10 pm Foltz 7 Austintown Fitch 2
Lakeview Saturday 4:30 pm Foltz 5 Minerva girls varsity
6:10 pm Foltz 5 Edison
7:50 pm Foltz 5 Perry
Sunday 11:30 am Foltz 11 Nationals CA 8 Red
1:10 pm Foltz 1 Mapleton
Lakota East Friday 5:20 pm Foltz 5 Anthony Wayne
7:00 pm Foltz 4 Walsh Jesuit High School
Saturday 9:00 am Foltz 7 Strongsville Green
10:40 am Foltz 3 SMF Girls
12:20 pm Foltz 1 NDA Toledo
Sunday 8:10 am Foltz 6 Kenston
9:50 am Foltz 5 Avon Lake Gold
Lakota West Friday 5:20 pm Foltz 3 SMF Girls
7:00 pm Foltz 1 NDA Toledo
Saturday 9:00 am Foltz 12 Kenston
10:40 am Foltz 12 Canfield Red
12:20 pm Foltz 11 Avon Lake Gold
Louisville Friday 5:20 pm Foltz 8 Alliance HS Girls
7:00 pm Foltz 11 Madison Blue Streaks
Saturday 9:50 am Foltz 11 Shaker
1:10 pm Foltz 11 Vermilion Sailors
2:50 pm Foltz 3 Harbor Creek
Sunday 8:10 am Foltz 1 Strongsville White
9:00 am Foltz 1 Strongsville White
Loveland Black Friday 5:20 pm Foltz 1 NDA Toledo
7:50 pm Foltz 5 HSE Royals
Saturday 9:00 am Foltz 11 Avon Lake Gold
10:40 am Foltz 11 Kenston
12:20 pm Foltz 6 Highland
Loveland Orange Friday 6:10 pm Foltz 12 NDA Toledo 2
8:40 pm Foltz 6 Highland 2
Saturday 3:40 pm Foltz 7 Strongsville White
4:30 pm Foltz 7 Archbishop Hoban 2
7:00 pm Foltz 3 Ashland 2
Madison Blue Streaks Friday 5:20 pm Foltz 12 Tallmadge HS
7:00 pm Foltz 11 Louisville
Saturday 9:50 am Foltz 6 Zanesville High School
1:10 pm Foltz 6 Ontario
2:50 pm Foltz 8 Manchester HS
Sunday 9:00 am Foltz 4 Archbishop Hoban
10:40 am Foltz 4 Tri-Valley
Manchester HS Saturday 9:50 am Foltz 10 Harbor Creek
1:10 pm Foltz 8 Austintown Fitch
2:50 pm Foltz 8 Madison Blue Streaks
Sunday 9:00 am Foltz 11 Warren G Harding
10:40 am Foltz 3 Tallmadge HS
Mapleton Saturday 4:30 pm Foltz 6 Edison
6:10 pm Foltz 6 Girard
7:50 pm Foltz 6 Nationals CA 8 Red
Sunday 11:30 am Foltz 6 Perry
1:10 pm Foltz 1 Lakeview
Medina MS Friday 7:00 pm Foltz 10 Nationals CA 9 Black
7:50 pm Foltz 11 Alliance MS Girls
Saturday 3:40 pm Foltz 11 Brunswick MS
6:10 pm Foltz 11 Strongsville MS 2
7:50 pm Foltz 11 Strongsville Middle School 
Sunday 11:30 am Foltz 12 Nationals CA 9 Black
MHS Tigers Friday 5:20 pm Foltz 11 Nordonia HS
7:00 pm Foltz 8 Midview
Saturday 9:50 am Foltz 3 Alliance HS Girls
1:10 pm Foltz 10 Shaker
2:50 pm Foltz 11 Vermilion Sailors
Sunday 9:00 am Foltz 3 Tallmadge HS
10:40 am Foltz 5 Austintown Fitch
Midview Friday 6:10 pm Foltz 8 Alliance HS Girls
7:00 pm Foltz 8 MHS Tigers
Saturday 9:50 am Foltz 4 Archbishop Hoban
1:10 pm Foltz 4 Chippewa
2:50 pm Foltz 7 New Philadelphia
Minerva girls varsity Saturday 4:30 pm Foltz 5 Lakeview
6:10 pm Foltz 4 St. Vincent St. Mary High School
7:50 pm Foltz 3 Beaver Local
Sunday 11:30 am Foltz 5 Northwestern
1:10 pm Foltz 3 Northwest High School – Team A
Nationals CA 8 Red Friday 6:10 pm Foltz 3 Beaver Local
8:40 pm Foltz 8 Northwestern
Saturday 4:30 pm Foltz 8 Northwest High School – Team A
6:10 pm Foltz 7 Perry
7:50 pm Foltz 6 Mapleton
Sunday 11:30 am Foltz 11 Lakeview
12:20 pm Foltz 1 Girard
Nationals CA 9 Black Friday 7:00 pm Foltz 10 Medina MS
7:50 pm Foltz 10 Strongsville Middle School 
Saturday 4:30 pm Foltz 12 Alliance MS Girls
6:10 pm Foltz 10 Brunswick MS
7:50 pm Foltz 12 Strongsville MS 2
Sunday 11:30 am Foltz 12 Medina MS
NDA Toledo Friday 5:20 pm Foltz 1 Loveland Black
7:00 pm Foltz 1 Lakota West
Saturday 9:00 am Foltz 1 Sidney Black
10:40 am Foltz 1 Troy 1
12:20 pm Foltz 1 Lakota East
NDA Toledo 2 Friday 6:10 pm Foltz 12 Loveland Orange
8:40 pm Foltz 7 Strongsville White
Saturday 4:30 pm Foltz 4 Hilliard Bradley 2
5:20 pm Foltz 3 Ashland 2
7:00 pm Foltz 1 Shaker 2
New Philadelphia Saturday 9:50 am Foltz 7 Tallmadge HS
1:10 pm Foltz 7 Nordonia HS
2:50 pm Foltz 7 Midview
Sunday 9:00 am Foltz 6 Harbor Creek
10:40 am Foltz 12 Warren G Harding
Nordonia HS Friday 5:20 pm Foltz 11 MHS Tigers
7:00 pm Foltz 12 Tallmadge HS
Saturday 9:50 am Foltz 5 Chippewa
1:10 pm Foltz 7 New Philadelphia
2:50 pm Foltz 5 Zanesville High School
Sunday 9:00 am Foltz 7 Tri-Valley
10:40 am Foltz 1 Ontario
Northwest High School – Team A Saturday 4:30 pm Foltz 8 Nationals CA 8 Red
6:10 pm Foltz 8 Whitmer High School
7:50 pm Foltz 8 Wellington
Sunday 10:40 am Foltz 6 Perry
1:10 pm Foltz 3 Minerva girls varsity
Northwestern Friday 6:10 pm Foltz 6 Girard
8:40 pm Foltz 8 Nationals CA 8 Red
Saturday 2:50 pm Foltz 1 Goshen
4:30 pm Foltz 1 Whitmer High School
6:10 pm Foltz 1 Wellington
Sunday 11:30 am Foltz 5 Minerva girls varsity
1:10 pm Foltz 4 Edison
Ontario Saturday 9:50 am Foltz 8 Austintown Fitch
1:10 pm Foltz 6 Madison Blue Streaks
2:50 pm Foltz 6 Tallmadge HS
Sunday 9:00 am Foltz 8 Vermilion Sailors
10:40 am Foltz 1 Nordonia HS
Perry Saturday 4:30 pm Foltz 11 Girard
6:10 pm Foltz 7 Nationals CA 8 Red
7:50 pm Foltz 5 Lakeview
Sunday 10:40 am Foltz 6 Northwest High School – Team A
11:30 am Foltz 6 Mapleton
Perry 2 Saturday 5:20 pm Foltz 10 Edison B
7:00 pm Foltz 4 Ashland 3
8:40 pm Foltz 5 Hoover Orange
Sunday 12:20 pm Foltz 8 Harbor Creek 2
1:10 pm Foltz 8 Archbishop Hoban 2
Shaker Saturday 9:50 am Foltz 11 Louisville
1:10 pm Foltz 10 MHS Tigers
2:50 pm Foltz 10 Tri-Valley
Sunday 10:40 am Foltz 10 Chippewa
11:30 am Foltz 8 Vermilion Sailors
Shaker 2 Saturday 3:40 pm Foltz 6 Hilliard Davidson Team 2
5:20 pm Foltz 1 Highland 2
7:00 pm Foltz 1 NDA Toledo 2
Sunday 9:50 am Foltz 3 Ashland 2
12:20 pm Foltz 10 Canfield Black
Sidney Black Friday 5:20 pm Foltz 7 Strongsville Green
7:00 pm Foltz 3 SMF Girls
Saturday 9:00 am Foltz 1 NDA Toledo
11:30 am Foltz 1 Ashland 1
12:20 pm Foltz 12 Canfield Red
SMF Girls Friday 5:20 pm Foltz 3 Lakota West
7:00 pm Foltz 3 Sidney Black
Saturday 9:00 am Foltz 3 Troy 1
10:40 am Foltz 3 Lakota East
12:20 pm Foltz 3 Fishers
St. Vincent St. Mary High School Friday 6:10 pm Foltz 4 Whitmer High School
7:50 pm Foltz 4 Wellington
Saturday 3:40 pm Foltz 10 Goshen
6:10 pm Foltz 4 Minerva girls varsity
7:50 pm Foltz 4 Edison
Strongsville Green Friday 5:20 pm Foltz 7 Sidney Black
7:00 pm Foltz 7 Troy 1
Saturday 9:00 am Foltz 7 Lakota East
10:40 am Foltz 7 Fishers
12:20 pm Foltz 7 Hilliard Davidson Team 1
Sunday 8:10 am Foltz 7 HSE Royals
9:50 am Foltz 11 Hilliard Bradley
Strongsville Middle School Friday 7:50 pm Foltz 10 Nationals CA 9 Black
Saturday 5:20 pm Foltz 12 Strongsville MS 2
6:10 pm Foltz 12 Alliance MS Girls
7:50 pm Foltz 11 Medina MS
Sunday 11:30 am Foltz 10 Brunswick MS
Strongsville MS 2 Friday 6:10 pm Foltz 11 Alliance MS Girls
Saturday 5:20 pm Foltz 12 Strongsville Middle School 
6:10 pm Foltz 11 Medina MS
7:50 pm Foltz 12 Nationals CA 9 Black
Strongsville White Friday 6:10 pm Foltz 7 Highland 2
8:40 pm Foltz 7 NDA Toledo 2
Saturday 3:40 pm Foltz 7 Loveland Orange
5:20 pm Foltz 7 Hilliard Bradley 2
7:00 pm Foltz 7 Canfield Black
Sunday 8:10 am Foltz 1 Louisville
9:00 am Foltz 1 Louisville
Tallmadge HS Friday 5:20 pm Foltz 12 Madison Blue Streaks
7:00 pm Foltz 12 Nordonia HS
Saturday 9:50 am Foltz 7 New Philadelphia
1:10 pm Foltz 5 Zanesville High School
2:50 pm Foltz 6 Ontario
Sunday 9:00 am Foltz 3 MHS Tigers
10:40 am Foltz 3 Manchester HS
Tri-Valley Saturday 9:50 am Foltz 12 Vermilion Sailors
1:10 pm Foltz 12 Warren G Harding
2:50 pm Foltz 10 Shaker
3:40 pm Foltz 3 Austintown Fitch
Sunday 9:00 am Foltz 7 Nordonia HS
10:40 am Foltz 4 Madison Blue Streaks
Troy 1 Friday 5:20 pm Foltz 4 Walsh Jesuit High School
7:00 pm Foltz 7 Strongsville Green
Saturday 9:00 am Foltz 3 SMF Girls
10:40 am Foltz 1 NDA Toledo
1:10 pm Foltz 1 Ashland 1
Sunday 8:10 am Foltz 12 Avon Lake Gold
9:50 am Foltz 1 Brunswick Royal
Vermilion Sailors Saturday 9:50 am Foltz 12 Tri-Valley
1:10 pm Foltz 11 Louisville
2:50 pm Foltz 11 MHS Tigers
Sunday 9:00 am Foltz 8 Ontario
11:30 am Foltz 8 Shaker
Vermilion Sailors B Friday 7:50 pm Foltz 6 Hoover Orange
8:40 pm Foltz 5 Hoover Orange
Saturday 5:20 pm Foltz 8 Harbor Creek 2
7:00 pm Foltz 10 Archbishop Hoban 2
8:40 pm Foltz 7 Kenston 2
Walsh Jesuit High School Friday 5:20 pm Foltz 4 Troy 1
7:00 pm Foltz 4 Lakota East
Saturday 9:00 am Foltz 4 Fishers
10:40 am Foltz 4 Alter Varsity
12:20 pm Foltz 4 HSE Royals
Sunday 8:10 am Foltz 10 Hilliard Bradley
9:50 am Foltz 8 Hilliard Davidson Team 1
Warren G Harding Saturday 1:10 pm Foltz 12 Tri-Valley
2:50 pm Foltz 12 Archbishop Hoban
3:40 pm Foltz 1 Harbor Creek
Sunday 9:00 am Foltz 11 Manchester HS
10:40 am Foltz 12 New Philadelphia
Wellington Friday 6:10 pm Foltz 5 Goshen
7:50 pm Foltz 4 St. Vincent St. Mary High School
Saturday 4:30 pm Foltz 3 Beaver Local
6:10 pm Foltz 1 Northwestern
7:50 pm Foltz 8 Northwest High School – Team A
Whitmer High School Friday 6:10 pm Foltz 4 St. Vincent St. Mary High School
7:50 pm Foltz 3 Beaver Local
Saturday 4:30 pm Foltz 1 Northwestern
6:10 pm Foltz 8 Northwest High School – Team A
7:50 pm Foltz 7 Girard
Zanesville High School Saturday 9:50 am Foltz 6 Madison Blue Streaks
1:10 pm Foltz 5 Tallmadge HS
2:50 pm Foltz 5 Nordonia HS