Girls schedule 2019

This schedule was last updated on Friday, July 19. The scheduling staff reserves the right to make changes to the master schedule.
Team Day Time Location Opposing Team
Akron Ellet HS Friday 5:20 pm Foltz 12 Girard HS
7:50 pm Foltz 3 Beaver Local HS
Saturday 9:00 am Strongsville HS 19 Archbold HS
5:20 pm Darice 14 Lutheran West HS
8:40 pm Darice 16 Edison HS
Sunday 8:10 am Foltz 7 Strongsville HS 3
10:40 am Darice 16 Upper Arlington HS A
Alliance HS Aviators Friday 6:10 pm Foltz 1 Edison HS
7:50 pm Foltz 11 Tri-Valley HS
Saturday 9:00 am Darice 13 Beaver Local HS
5:20 pm Strongsville HS 18 Archbold HS
8:00 pm Strongsville HS 18 Lutheran West HS
Alliance MS Friday 7:00 pm Foltz 10 North Olmsted MS
8:40 pm Foltz 5 Ashland Arrows MS
Saturday 10:20 am Strongsville HS 19 Strongsville MS White
6:00 pm Strongsville HS 19 Louisville MS
7:20 pm Strongsville HS 19 Strongsville MS Green
Amherst Steele HS Gold Saturday 8:40 pm Foltz 6 Austintown Fitch HS Falcons 1
11:40 am Foltz 3 Bishop Fenwick HS
6:40 pm Foltz 6 Anthony Wayne HS
Sunday 8:10 am Foltz 10 Mentor HS Gray
10:40 am Foltz 8 Hilliard Bradley HS 1
Amherst Steele HS Green Saturday 9:00 am Foltz 7 Strongsville HS 2
7:00 am Foltz 6 Michigan Hawks 05
6:40 pm Darice 15 Medina HS Green
Sunday 9:50 am Foltz 1 Ashland HS Arrows 2
11:30 am Foltz 12 Memorial HS Blue
Anthony Wayne HS Saturday 5:20 pm Foltz 1 Austintown Fitch HS Falcons 1
8:40 pm Foltz 4 Bay Village HS 1
6:40 pm Foltz 6 Amherst Steele HS Gold
Sunday 8:10 am Foltz 3 Westlake HS White
10:40 am Foltz 10 Mentor HS Gray
Archbishop Alter HS Friday 2:50 pm Foltz 10 Howland HS
5:20 pm Foltz 8 Sidney HS Black
Saturday 7:40 am Foltz 3 North Royalton HS 1
9:40 am Foltz 11 Brunswick HS Royal
11:40 am Foltz 7 Strongsville HS 1
Sunday 9:00 am Foltz 6 Medina HS White
11:30 am Foltz 1 Brecksville-Broadview Hts HS
Archbold HS Friday 3:40 pm Strongsville HS 17 Tri-Valley HS
7:50 pm Foltz 10 Cuyahoga Heights HS
Saturday 9:00 am Strongsville HS 19 Akron Ellet HS
5:20 pm Strongsville HS 18 Alliance HS Aviators
8:00 pm Strongsville HS 17 Vermilion HS Lady Sailors
Ashland Arrows MS Friday 6:10 pm Strongsville HS 17 Strongsville MS Green
8:40 pm Foltz 5 Alliance MS
Saturday 10:20 am Strongsville HS 18 North Olmsted MS
11:40 am Strongsville HS 17 Rocky River MS
7:20 pm Strongsville HS 17 Louisville MS
Ashland HS Arrows 1 Friday 2:00 pm Foltz 8 Fairfield Senior HS
5:20 pm Foltz 6 Hamilton HS Blue
Saturday 5:20 pm Foltz 5 Hamilton Southeastern HS Royals
8:20 am Foltz 5 Michigan Hawks 03
10:20 am Foltz 5 Perrysburg HS 1
Ashland HS Arrows 2 Saturday 9:00 am Foltz 5 Memorial HS Blue
5:20 pm Foltz 11 North Royalton HS 2
7:00 am Foltz 8 Brunswick HS White
Sunday 9:50 am Foltz 1 Amherst Steele HS Green
12:20 pm Foltz 6 Hamilton HS White
Austintown Fitch HS Falcons 1 Saturday 5:20 pm Foltz 1 Anthony Wayne HS
8:40 pm Foltz 6 Amherst Steele HS Gold
6:40 pm Foltz 5 Green HS 1
Sunday 8:10 am Foltz 5 Hilliard Bradley HS 1
10:40 am Foltz 1 Hilliard Davidson HS 1
Austintown Fitch HS Falcons 2 Saturday 11:00 am Foltz 11 Norwayne HS 2
6:00 pm Foltz 12 Perry HS White
8:00 pm Foltz 10 North Olmsted HS Eagles Black
Sunday 9:00 am Foltz 10 Hilliard Davidson HS 2
1:10 pm Foltz 7 Strongsville HS 3
Avon Lake HS 1 Saturday 9:00 am Foltz 6 Madison HS Lady Rams A
6:40 pm Foltz 8 Zanesville HS
Sunday 9:00 am Darice 14 Nordonia HS Knights
11:30 am Foltz 11 Canfield HS 1
1:10 pm Foltz 4 Upper Arlington HS A
Avon Lake HS 2 Friday 4:30 pm Foltz 12 Memorial HS White
6:10 pm Foltz 11 Beaver Local HS
Saturday 7:40 am Foltz 12 Cuyahoga Heights HS
11:00 am Foltz 6 Perrysburg HS 3
6:00 pm Foltz 10 Hilliard Davidson HS 2
8:00 pm Foltz 6 Norwayne HS 2
Sunday 8:10 am Darice 16 Tri-Valley HS
10:40 am Darice 14 Harbor Creek HS 2
Bay Village HS 1 Saturday 9:00 am Darice 15 Cap City 1847-1
5:20 pm Foltz 3 Green HS 1
8:40 pm Foltz 4 Anthony Wayne HS
6:40 pm Foltz 3 Canfield HS 1
Sunday 1:10 pm Darice 15 Hilliard Davidson HS 1
Bay Village HS 2 Saturday 7:40 am Foltz 4 Hoover HS
10:20 am Foltz 8 Medina HS White
11:40 am Strongsville HS 18 Stow-Munroe Falls HS
Sunday 9:00 am Foltz 4 Upper Arlington HS
11:30 am Foltz 8 Mentor HS Red
Beaver Local HS Friday 6:10 pm Foltz 11 Avon Lake HS 2
7:50 pm Foltz 3 Akron Ellet HS
Saturday 9:00 am Darice 13 Alliance HS Aviators
5:20 pm Darice 15 Edison HS
11:00 am Strongsville HS 18 Canton McKinley HS
Bishop Fenwick HS Friday 3:40 pm Foltz 7 Strongsville HS 1
5:20 pm Foltz 11 Hoover HS
Saturday 7:40 am Foltz 10 Sidney HS Black
9:40 am Foltz 4 Howland HS
11:40 am Foltz 3 Amherst Steele HS Gold
Sunday 9:00 am Foltz 5 Brunswick HS Royal
11:30 am Foltz 3 Medina HS White
Brecksville-Broadview Hts HS Friday 2:50 pm Foltz 8 Brunswick HS Royal
5:20 pm Foltz 3 Lakota East HS Thunderhawks
Saturday 8:20 am Foltz 4 Lakota West HS
10:20 am Foltz 3 Carroll HS
7:20 pm Darice 13 Lake HS
Sunday 9:00 am Foltz 8 Mentor HS Red
11:30 am Foltz 1 Archbishop Alter HS
Brooklyn HS Storm Saturday 11:40 am Darice 13 Grove City FC
6:00 pm Darice 13 Mapleton HS
8:00 pm Darice 15 Manchester HS
Sunday 9:50 am Strongsville HS 19 Grand Valley HS
1:10 pm Foltz 8 Mount Vernon HS
Brunswick HS Royal Friday 2:50 pm Foltz 8 Brecksville-Broadview Hts HS
4:30 pm Foltz 3 Stow-Munroe Falls HS
Saturday 8:20 am Foltz 3 Lakota East HS Thunderhawks
9:40 am Foltz 11 Archbishop Alter HS
7:20 pm Darice 14 Lakota West HS
Sunday 9:00 am Foltz 5 Bishop Fenwick HS
11:30 am Foltz 4 Upper Arlington HS
Brunswick HS White Friday 3:40 pm Foltz 11 Madison HS Lady Rams A
7:00 pm Foltz 3 Memorial HS Blue
Saturday 9:00 am Foltz 8 Oregon Clay HS Gold
5:20 pm Foltz 12 Loveland HS Orange
7:00 am Foltz 8 Ashland HS Arrows 2
Sunday 9:50 am Foltz 10 Perrysburg HS 2
12:20 pm Foltz 5 Michigan Hawks 05
Buckeye HS Saturday 9:40 am Darice 13 Manchester HS
6:00 pm Darice 15 Grove City FC
8:00 pm Darice 14 Mapleton HS
Sunday 9:50 am Strongsville HS 18 Crestview HS
1:10 pm Foltz 5 Grand Valley HS
Canfield HS 1 Saturday 8:40 pm Foltz 3 Hilliard Davidson HS 1
11:00 am Strongsville HS 17 Westlake HS White
6:40 pm Foltz 3 Bay Village HS 1
Sunday 8:10 am Foltz 1 Green HS 1
11:30 am Foltz 11 Avon Lake HS 1
Canfield HS 2 Saturday 9:30 pm Foltz 5 Westlake HS Green
6:00 pm Foltz 1 Memorial HS White
7:20 pm Foltz 3 Upper Arlington HS B
Sunday 9:00 am Foltz 12 Perrysburg HS 3
12:20 pm Foltz 11 Tri-Valley HS
Canton Central Catholic HS Saturday 9:00 am Foltz 10 North Royalton HS 2
6:40 pm Foltz 4 Liberty-Benton HS
8:00 pm Foltz 8 Nordonia HS Knights
Sunday 9:00 am Darice 13 North Olmsted HS Eagles White
11:30 am Darice 16 Zanesville HS
Canton McKinley HS Friday 6:10 pm Foltz 10 Vermilion HS Lady Sailors
7:50 pm Foltz 4 Girard HS
Saturday 5:20 pm Darice 13 Woodridge HS Bulldogs
8:40 pm Foltz 12 Parma Senior HS
11:00 am Strongsville HS 18 Beaver Local HS
Sunday 8:10 am Darice 14 Riverside HS Gold
12:20 pm Foltz 12 Edison HS
Canton South HS Wildcats Friday 3:40 pm Strongsville HS 18 Cuyahoga Heights HS
7:50 pm Foltz 6 Lutheran West HS
Saturday 9:00 am Darice 16 Woodridge HS Bulldogs
5:20 pm Strongsville HS 17 Tri-Valley HS
8:00 pm Foltz 11 Harbor Creek HS 2
Sunday 8:10 am Foltz 12 Edison HS
11:30 am Foltz 5 Madison HS Lady Rams B
Cap City 1847-1 Friday 4:30 pm Strongsville HS 18 Norwayne HS 1
6:10 pm Foltz 12 Perry HS Black
Saturday 9:00 am Darice 15 Bay Village HS 1
8:40 pm Darice 14 Glenoak HS
10:20 am Darice 16 Liberty-Benton HS
6:40 pm Strongsville HS 17 Madison HS Blue Streaks
Sunday 10:40 am Strongsville HS 17 Northwestern HS
1:10 pm Strongsville HS 18 Rutherford B Hayes Delaware HS
Carroll HS Friday 3:40 pm Foltz 5 Medina HS White
6:10 pm Foltz 5 Upper Arlington HS A
Saturday 5:20 pm Strongsville HS 19 Lakota East HS Thunderhawks
8:20 am Foltz 12 Stow-Munroe Falls HS
10:20 am Foltz 3 Brecksville-Broadview Hts HS
Sunday 9:00 am Foltz 11 Memorial HS Tigers
11:30 am Foltz 6 Hoover HS
Crestview HS Saturday 9:40 am Darice 14 Elyria Catholic HS
11:40 am Darice 16 Grand Valley HS
8:00 pm Darice 16 Wellington HS
Sunday 9:50 am Strongsville HS 18 Buckeye HS
1:10 pm Foltz 10 Manchester HS
Cuyahoga Heights HS Friday 3:40 pm Strongsville HS 18 Canton South HS Wildcats
7:50 pm Foltz 10 Archbold HS
Saturday 7:40 am Foltz 12 Avon Lake HS 2
9:40 am Darice 16 Lutheran West HS
7:20 pm Foltz 12 Tri-Valley HS
Edison HS Friday 3:40 pm Foltz 4 Woodridge HS Bulldogs
6:10 pm Foltz 1 Alliance HS Aviators
Saturday 9:00 am Darice 14 Parma Senior HS
5:20 pm Darice 15 Beaver Local HS
8:40 pm Darice 16 Akron Ellet HS
Sunday 8:10 am Foltz 12 Canton South HS Wildcats
12:20 pm Foltz 12 Canton McKinley HS
Elyria Catholic HS Saturday 9:40 am Darice 14 Crestview HS
6:00 pm Darice 16 Mount Vernon HS
8:00 pm Darice 13 Grand Valley HS
Sunday 9:00 am Strongsville HS 17 Grove City FC
1:10 pm Foltz 12 Mapleton HS
Empire Niagara U17 Friday 2:00 pm Foltz 5 Michigan Hawks 02
4:30 pm Foltz 5 Madison HS Lady Rams
Saturday 7:40 am Foltz 6 Notre Dame Academy HS Navy
9:40 am Foltz 6 Fairfield Senior HS
11:40 am Foltz 8 Perrysburg HS 1
Fairfield Senior HS Friday 2:00 pm Foltz 8 Ashland HS Arrows 1
4:30 pm Foltz 6 Michigan Hawks 02
Saturday 7:40 am Foltz 5 Madison HS Lady Rams
9:40 am Foltz 6 Empire Niagara U17
11:40 am Foltz 5 Notre Dame Academy HS Navy
Fairless HS Friday 2:00 pm Foltz 11 Lima-Bath HS
5:20 pm Strongsville HS 18 Warren G Harding HS Raiders
Saturday 8:40 pm Darice 13 Northwestern HS
10:20 am Darice 14 Kenton HS
6:40 pm Strongsville HS 19 Rutherford B Hayes Delaware HS
Girard HS Friday 5:20 pm Foltz 12 Akron Ellet HS
7:50 pm Foltz 4 Canton McKinley HS
Saturday 8:40 pm Foltz 11 Woodridge HS Bulldogs
8:20 am Foltz 7 Wyoming HS
6:40 pm Darice 13 Norwayne HS 1
Sunday 8:10 am Darice 15 Valley Forge HS Patriots White
1:10 pm Darice 13 Harbor Creek HS 2
Glenoak HS Friday 2:00 pm Foltz 4 Norwayne HS 1
3:40 pm Foltz 12 Lima-Bath HS
Saturday 8:40 pm Darice 14 Cap City 1847-1
10:20 am Darice 15 Madison HS Blue Streaks
6:40 pm Darice 14 Kenton HS
Sunday 10:40 am Strongsville HS 18 Rutherford B Hayes Delaware HS
1:10 pm Darice 14 Warren G Harding HS Raiders
Grand Valley HS Saturday 11:40 am Darice 16 Crestview HS
6:00 pm Darice 14 Wellington HS
8:00 pm Darice 13 Elyria Catholic HS
Sunday 9:50 am Strongsville HS 19 Brooklyn HS Storm
1:10 pm Foltz 5 Buckeye HS
Green HS 1 Saturday 5:20 pm Foltz 3 Bay Village HS 1
8:40 pm Foltz 8 Mentor HS Gray
6:40 pm Foltz 5 Austintown Fitch HS Falcons 1
Sunday 8:10 am Foltz 1 Canfield HS 1
10:40 am Foltz 12 Westlake HS White
Green HS 2 Saturday 11:00 am Foltz 3 Hilliard Bradley HS 2
6:00 pm Foltz 5 Mentor HS Red
7:20 pm Foltz 4 Memorial HS White
Sunday 9:00 am Foltz 3 Upper Arlington HS B
11:30 am Foltz 10 Perrysburg HS 3
Greeneview HS Friday 3:40 pm Foltz 6 Medina HS Green
5:20 pm Foltz 10 Lake HS
Saturday 8:20 am Foltz 8 Mercyhurst Preparatory School Lakers
10:20 am Foltz 10 Stow-Munroe Falls HS
11:40 am Foltz 4 Upper Arlington HS
Sunday 9:00 am Foltz 1 Hoover HS
11:30 am Foltz 7 Strongsville HS 1
Grove City FC Saturday 9:40 am Darice 15 Mount Vernon HS
11:40 am Darice 13 Brooklyn HS Storm
6:00 pm Darice 15 Buckeye HS
Sunday 9:00 am Strongsville HS 17 Elyria Catholic HS
1:10 pm Foltz 11 Wellington HS
Hamilton HS Blue Friday 2:50 pm Foltz 6 Perrysburg HS 1
5:20 pm Foltz 6 Ashland HS Arrows 1
Saturday 5:20 pm Foltz 6 Michigan Hawks 03
7:40 am Foltz 8 Michigan Hawks 02
10:20 am Foltz 6 Hamilton Southeastern HS Royals
Hamilton HS White Friday 4:30 pm Foltz 10 Loveland HS Orange
6:10 pm Foltz 7 Strongsville HS 2
Saturday 9:00 am Foltz 3 Michigan Hawks 05
5:20 pm Foltz 10 Oregon Clay HS Gold
7:00 am Foltz 5 Upper Arlington HS A
Sunday 9:50 am Foltz 12 Madison HS Lady Rams A
12:20 pm Foltz 6 Ashland HS Arrows 2
Hamilton Southeastern HS Royals Friday 2:50 pm Foltz 5 Michigan Hawks 03
4:30 pm Foltz 8 Notre Dame Academy HS Navy
Saturday 5:20 pm Foltz 5 Ashland HS Arrows 1
8:20 am Foltz 6 Perrysburg HS 1
10:20 am Foltz 6 Hamilton HS Blue
Harbor Creek HS 1 Saturday 8:20 am Foltz 10 Marlington HS
10:20 am Foltz 12 Notre Dame Cathedral Latin HS
7:20 pm Foltz 11 Midview HS 1
Sunday 9:50 am Darice 15 Wyoming HS
12:20 pm Darice 14 Riverside HS Black
Harbor Creek HS 2 Saturday 11:00 am Foltz 7 Strongsville HS 3
6:00 pm Foltz 8 Valley Forge HS Patriots White
8:00 pm Foltz 11 Canton South HS Wildcats
Sunday 10:40 am Darice 14 Avon Lake HS 2
1:10 pm Darice 13 Girard HS
Hilliard Bradley HS 1 Saturday 5:20 pm Foltz 7 Mentor HS Gray
8:40 pm Foltz 1 Westlake HS White
11:40 am Foltz 12 North Royalton HS 1
Sunday 8:10 am Foltz 5 Austintown Fitch HS Falcons 1
10:40 am Foltz 8 Amherst Steele HS Gold
Hilliard Bradley HS 2 Saturday 11:00 am Foltz 3 Green HS 2
6:00 pm Foltz 6 Midview HS 2
7:20 pm Foltz 1 Perrysburg HS 3
Sunday 8:10 am Foltz 6 Madison HS Lady Rams B
12:20 pm Foltz 10 Westlake HS Green
Hilliard Davidson HS 1 Saturday 5:20 pm Foltz 4 Westlake HS White
8:40 pm Foltz 3 Canfield HS 1
6:40 pm Foltz 1 Mentor HS Gray
Sunday 10:40 am Foltz 1 Austintown Fitch HS Falcons 1
1:10 pm Darice 15 Bay Village HS 1
Hilliard Davidson HS 2 Saturday 11:00 am Foltz 10 North Olmsted HS Eagles Black
6:00 pm Foltz 10 Avon Lake HS 2
8:00 pm Foltz 4 Perry HS White
Sunday 9:00 am Foltz 10 Austintown Fitch HS Falcons 2
1:10 pm Foltz 6 Upper Arlington HS B
Hoover HS Friday 2:50 pm Foltz 3 Upper Arlington HS
5:20 pm Foltz 11 Bishop Fenwick HS
Saturday 7:40 am Foltz 4 Bay Village HS 2
9:40 am Foltz 1 Loveland HS Black
11:40 am Foltz 11 Sidney HS Black
Sunday 9:00 am Foltz 1 Greeneview HS
11:30 am Foltz 6 Carroll HS
Howland HS Friday 2:50 pm Foltz 10 Archbishop Alter HS
4:30 pm Foltz 1 North Royalton HS 1
Saturday 7:40 am Foltz 7 Strongsville HS 1
9:40 am Foltz 4 Bishop Fenwick HS
11:40 am Foltz 1 Oregon Clay HS Green
Kenton HS Friday 2:00 pm Foltz 12 Warren G Harding HS Raiders
5:20 pm Strongsville HS 17 Liberty-Benton HS
Saturday 10:20 am Darice 14 Fairless HS
6:40 pm Darice 14 Glenoak HS
8:00 pm Foltz 3 Perry HS Black
Lake HS Friday 3:40 pm Foltz 1 Lakota East HS Thunderhawks
5:20 pm Foltz 10 Greeneview HS
Saturday 8:20 am Foltz 1 Medina HS White
10:20 am Foltz 1 Lakota West HS
7:20 pm Darice 13 Brecksville-Broadview Hts HS
Lakeview HS Saturday 9:00 am Foltz 12 Valley Forge HS Patriots Blue
8:40 pm Foltz 5 Zanesville HS
6:40 pm Foltz 12 Lima-Bath HS
Sunday 9:00 am Darice 15 St. Vincent-St. Mary HS
11:30 am Darice 13 Nordonia HS Knights
Lakota East HS Thunderhawks Friday 3:40 pm Foltz 1 Lake HS
5:20 pm Foltz 3 Brecksville-Broadview Hts HS
Saturday 5:20 pm Strongsville HS 19 Carroll HS
8:20 am Foltz 3 Brunswick HS Royal
10:20 am Foltz 7 Mercyhurst Preparatory School Lakers
Sunday 9:00 am Foltz 7 Strongsville HS 1
10:40 am Foltz 11 Memorial HS Tigers
Lakota West HS Friday 3:40 pm Foltz 10 CFC National Finals 2002
5:20 pm Foltz 4 Medina HS White
Saturday 8:20 am Foltz 4 Brecksville-Broadview Hts HS
10:20 am Foltz 1 Lake HS
7:20 pm Darice 14 Brunswick HS Royal
Liberty-Benton HS Friday 2:00 pm Foltz 1 Madison HS Blue Streaks
5:20 pm Strongsville HS 17 Kenton HS
Saturday 8:40 pm Strongsville HS 17 Northwestern HS
10:20 am Darice 16 Cap City 1847-1
6:40 pm Foltz 4 Canton Central Catholic HS
Lima-Bath HS Friday 2:00 pm Foltz 11 Fairless HS
3:40 pm Foltz 12 Glenoak HS
Saturday 9:40 am Strongsville HS 17 Perry HS Black
6:40 pm Foltz 12 Lakeview HS
8:00 pm Foltz 12 St. Vincent-St. Mary HS
Louisville MS Saturday 8:20 am Strongsville HS 17 Strongsville MS White
10:20 am Strongsville HS 17 Strongsville MS Green
6:00 pm Strongsville HS 19 Alliance MS
7:20 pm Strongsville HS 17 Ashland Arrows MS
Sunday 12:20 pm Strongsville HS 17 Rocky River MS
Loveland HS Black Friday 2:00 pm Foltz 10 CFC National Finals 2002
5:20 pm Foltz 7 Strongsville HS 1
Saturday 7:40 am Foltz 1 Oregon Clay HS Green
9:40 am Foltz 1 Hoover HS
11:40 am Foltz 10 Memorial HS Tigers
Loveland HS Orange Friday 4:30 pm Foltz 10 Hamilton HS White
7:00 pm Foltz 5 Perrysburg HS 2
Saturday 9:00 am Foltz 1 Medina HS Green
5:20 pm Foltz 12 Brunswick HS White
7:00 am Foltz 7 Strongsville HS 2
Lutheran West HS Friday 3:40 pm Strongsville HS 19 Vermilion HS Lady Sailors
7:50 pm Foltz 6 Canton South HS Wildcats
Saturday 5:20 pm Darice 14 Akron Ellet HS
9:40 am Darice 16 Cuyahoga Heights HS
8:00 pm Strongsville HS 18 Alliance HS Aviators
Madison HS Blue Streaks Friday 2:00 pm Foltz 1 Liberty-Benton HS
5:20 pm Strongsville HS 19 Rutherford B Hayes Delaware HS
Saturday 10:20 am Darice 15 Glenoak HS
6:40 pm Strongsville HS 17 Cap City 1847-1
8:00 pm Foltz 5 Norwayne HS 1
Sunday 10:40 am Strongsville HS 19 Warren G Harding HS Raiders
1:10 pm Strongsville HS 17 Northwestern HS
Madison HS Lady Rams Friday 2:00 pm Foltz 6 Notre Dame Academy HS Navy
4:30 pm Foltz 5 Empire Niagara U17
Saturday 7:40 am Foltz 5 Fairfield Senior HS
9:40 am Foltz 8 Michigan Hawks 03
11:40 am Foltz 6 Michigan Hawks 02
Madison HS Lady Rams A Friday 3:40 pm Foltz 11 Brunswick HS White
7:00 pm Foltz 1 Oregon Clay HS Gold
Saturday 9:00 am Foltz 6 Avon Lake HS 1
5:20 pm Foltz 8 Michigan Hawks 05
7:00 am Foltz 1 Memorial HS Blue
Sunday 9:50 am Foltz 12 Hamilton HS White
12:20 pm Foltz 7 Strongsville HS 2
Madison HS Lady Rams B Friday 2:50 pm Foltz 12 Norwayne HS 2
6:10 pm Foltz 6 Upper Arlington HS B
Saturday 11:00 am Foltz 5 Mentor HS Red
6:00 pm Foltz 3 Perrysburg HS 3
7:20 pm Foltz 5 Westlake HS Green
Sunday 8:10 am Foltz 6 Hilliard Bradley HS 2
11:30 am Foltz 5 Canton South HS Wildcats
Manchester HS Saturday 9:40 am Darice 13 Buckeye HS
11:40 am Darice 15 Mapleton HS
8:00 pm Darice 15 Brooklyn HS Storm
Sunday 9:50 am Strongsville HS 17 Mount Vernon HS
1:10 pm Foltz 10 Crestview HS
Mapleton HS Saturday 11:40 am Darice 15 Manchester HS
6:00 pm Darice 13 Brooklyn HS Storm
8:00 pm Darice 14 Buckeye HS
Sunday 9:00 am Strongsville HS 18 Wellington HS
1:10 pm Foltz 12 Elyria Catholic HS
Marlington HS Saturday 8:20 am Foltz 10 Harbor Creek HS 1
10:20 am Foltz 4 Midview HS 1
7:20 pm Foltz 8 Riverside HS Black
Sunday 9:50 am Darice 13 Olmsted Falls HS Varsity
12:20 pm Darice 16 Wooster HS
Medina HS Green Friday 3:40 pm Foltz 6 Greeneview HS
7:00 pm Foltz 6 Memorial HS Tigers
Saturday 9:00 am Foltz 1 Loveland HS Orange
7:00 am Foltz 3 Oregon Clay HS Gold
6:40 pm Darice 15 Amherst Steele HS Green
Sunday 9:50 am Foltz 11 Michigan Hawks 05
12:20 pm Foltz 4 Perrysburg HS 2
Medina HS White Friday 3:40 pm Foltz 5 Carroll HS
5:20 pm Foltz 4 Lakota West HS
Saturday 8:20 am Foltz 1 Lake HS
10:20 am Foltz 8 Bay Village HS 2
11:40 am Strongsville HS 19 Mercyhurst Preparatory School Lakers
Sunday 9:00 am Foltz 6 Archbishop Alter HS
11:30 am Foltz 3 Bishop Fenwick HS
Memorial HS Blue Friday 4:30 pm Foltz 11 Oregon Clay HS Gold
7:00 pm Foltz 3 Brunswick HS White
Saturday 9:00 am Foltz 5 Ashland HS Arrows 2
7:00 am Foltz 1 Madison HS Lady Rams A
6:40 pm Darice 16 Perrysburg HS 2
Sunday 9:50 am Foltz 8 Strongsville HS 2
11:30 am Foltz 12 Amherst Steele HS Green
Memorial HS Tigers Friday 5:20 pm Foltz 1 Mercyhurst Preparatory School Lakers
7:00 pm Foltz 6 Medina HS Green
Saturday 7:40 am Foltz 11 Upper Arlington HS
9:40 am Foltz 3 North Royalton HS 1
11:40 am Foltz 10 Loveland HS Black
Sunday 9:00 am Foltz 11 Carroll HS
10:40 am Foltz 11 Lakota East HS Thunderhawks
Memorial HS White Friday 4:30 pm Foltz 12 Avon Lake HS 2
6:10 pm Foltz 4 Perrysburg HS 3
Saturday 11:00 am Foltz 1 Upper Arlington HS B
6:00 pm Foltz 1 Canfield HS 2
7:20 pm Foltz 4 Green HS 2
Sunday 8:10 am Foltz 4 Westlake HS Green
11:30 am Darice 15 Valley Forge HS Patriots Blue
Mentor HS Gray Saturday 5:20 pm Foltz 7 Hilliard Bradley HS 1
8:40 pm Foltz 8 Green HS 1
6:40 pm Foltz 1 Hilliard Davidson HS 1
Sunday 8:10 am Foltz 10 Amherst Steele HS Gold
10:40 am Foltz 10 Anthony Wayne HS
Mentor HS Red Saturday 11:00 am Foltz 5 Madison HS Lady Rams B
6:00 pm Foltz 5 Green HS 2
7:20 pm Foltz 6 Notre Dame Cathedral Latin HS
Sunday 9:00 am Foltz 8 Brecksville-Broadview Hts HS
11:30 am Foltz 8 Bay Village HS 2
Mercyhurst Preparatory School Lakers Friday 2:50 pm Foltz 1 Stow-Munroe Falls HS
5:20 pm Foltz 1 Memorial HS Tigers
Saturday 8:20 am Foltz 8 Greeneview HS
10:20 am Foltz 7 Lakota East HS Thunderhawks
11:40 am Strongsville HS 19 Medina HS White
Michigan Hawks 02 Friday 2:00 pm Foltz 5 Empire Niagara U17
4:30 pm Foltz 6 Fairfield Senior HS
Saturday 7:40 am Foltz 8 Hamilton HS Blue
9:40 am Foltz 5 Notre Dame Academy HS Navy
11:40 am Foltz 6 Madison HS Lady Rams
Michigan Hawks 03 Friday 2:50 pm Foltz 5 Hamilton Southeastern HS Royals
5:20 pm Foltz 5 Perrysburg HS 1
Saturday 5:20 pm Foltz 6 Hamilton HS Blue
8:20 am Foltz 5 Ashland HS Arrows 1
9:40 am Foltz 8 Madison HS Lady Rams
Michigan Hawks 05 Friday 4:30 pm Foltz 7 Strongsville HS 2
7:00 pm Foltz 4 North Royalton HS 2
Saturday 9:00 am Foltz 3 Hamilton HS White
5:20 pm Foltz 8 Madison HS Lady Rams A
7:00 am Foltz 6 Amherst Steele HS Green
Sunday 9:50 am Foltz 11 Medina HS Green
12:20 pm Foltz 5 Brunswick HS White
Midview HS 1 Saturday 7:00 am Foltz 11 Wooster HS
10:20 am Foltz 4 Marlington HS
7:20 pm Foltz 11 Harbor Creek HS 1
Sunday 9:50 am Darice 14 Riverside HS Black
12:20 pm Darice 15 Notre Dame Cathedral Latin HS
Midview HS 2 Saturday 11:00 am Strongsville HS 19 Riverside HS Gold
6:00 pm Foltz 6 Hilliard Bradley HS 2
8:00 pm Foltz 7 Strongsville HS 3
Sunday 8:10 am Darice 13 North Olmsted HS Eagles Black
10:40 am Darice 15 Valley Forge HS Patriots White
Mount Vernon HS Saturday 9:40 am Darice 15 Grove City FC
11:40 am Darice 14 Wellington HS
6:00 pm Darice 16 Elyria Catholic HS
Sunday 9:50 am Strongsville HS 17 Manchester HS
1:10 pm Foltz 8 Brooklyn HS Storm
Nordonia HS Knights Saturday 9:00 am Foltz 11 St. Vincent-St. Mary HS
6:40 pm Foltz 11 North Olmsted HS Eagles White
8:00 pm Foltz 8 Canton Central Catholic HS
Sunday 9:00 am Darice 14 Avon Lake HS 1
11:30 am Darice 13 Lakeview HS
North Olmsted HS Eagles Black Saturday 11:00 am Foltz 10 Hilliard Davidson HS 2
6:00 pm Foltz 11 Norwayne HS 2
8:00 pm Foltz 10 Austintown Fitch HS Falcons 2
Sunday 8:10 am Darice 13 Midview HS 2
10:40 am Darice 13 Riverside HS Gold
North Olmsted HS Eagles White Saturday 8:40 pm Foltz 10 Valley Forge HS Patriots Blue
9:40 am Foltz 12 Zanesville HS
6:40 pm Foltz 11 Nordonia HS Knights
Sunday 9:00 am Darice 13 Canton Central Catholic HS
11:30 am Darice 14 St. Vincent-St. Mary HS
North Olmsted MS Friday 7:00 pm Foltz 10 Alliance MS
8:40 pm Foltz 6 Strongsville MS Green
Saturday 10:20 am Strongsville HS 18 Ashland Arrows MS
6:00 pm Strongsville HS 18 Strongsville MS White
7:20 pm Strongsville HS 18 Rocky River MS
North Royalton HS 1 Friday 2:50 pm Foltz 11 Oregon Clay HS Green
4:30 pm Foltz 1 Howland HS
Saturday 7:40 am Foltz 3 Archbishop Alter HS
9:40 am Foltz 3 Memorial HS Tigers
11:40 am Foltz 12 Hilliard Bradley HS 1
North Royalton HS 2 Friday 3:40 pm Foltz 8 Upper Arlington HS A
7:00 pm Foltz 4 Michigan Hawks 05
Saturday 9:00 am Foltz 10 Canton Central Catholic HS
5:20 pm Foltz 11 Ashland HS Arrows 2
7:00 am Foltz 4 Perrysburg HS 2
Northwestern HS Friday 2:00 pm Foltz 3 Rutherford B Hayes Delaware HS
4:30 pm Strongsville HS 17 Perry HS Black
Saturday 8:40 pm Darice 13 Fairless HS
Strongsville HS 17 Liberty-Benton HS
10:20 am Darice 13 Warren G Harding HS Raiders
Sunday 10:40 am Strongsville HS 17 Cap City 1847-1
1:10 pm Strongsville HS 17 Madison HS Blue Streaks
Norwayne HS 1 Friday 2:00 pm Foltz 4 Glenoak HS
4:30 pm Strongsville HS 18 Cap City 1847-1
Saturday 9:40 am Strongsville HS 18 Rutherford B Hayes Delaware HS
6:40 pm Darice 13 Girard HS
8:00 pm Foltz 5 Madison HS Blue Streaks
Norwayne HS 2 Friday 2:50 pm Foltz 12 Madison HS Lady Rams B
6:10 pm Foltz 8 Strongsville HS 3
Saturday 11:00 am Foltz 11 Austintown Fitch HS Falcons 2
6:00 pm Foltz 11 North Olmsted HS Eagles Black
8:00 pm Foltz 6 Avon Lake HS 2
Notre Dame Academy HS Navy Friday 2:00 pm Foltz 6 Madison HS Lady Rams
4:30 pm Foltz 8 Hamilton Southeastern HS Royals
Saturday 7:40 am Foltz 6 Empire Niagara U17
9:40 am Foltz 5 Michigan Hawks 02
11:40 am Foltz 5 Fairfield Senior HS
Notre Dame Cathedral Latin HS Saturday 7:00 am Foltz 10 Olmsted Falls HS Varsity
10:20 am Foltz 12 Harbor Creek HS 1
7:20 pm Foltz 6 Mentor HS Red
Sunday 9:50 am Darice 16 Wooster HS
12:20 pm Darice 15 Midview HS 1
Olmsted Falls HS Varsity Saturday 7:00 am Foltz 10 Notre Dame Cathedral Latin HS
8:20 am Foltz 11 Riverside HS Black
11:00 am Foltz 12 Wooster HS
Sunday 9:50 am Darice 13 Marlington HS
12:20 pm Darice 13 Wyoming HS
Oregon Clay HS Gold Friday 4:30 pm Foltz 11 Memorial HS Blue
7:00 pm Foltz 1 Madison HS Lady Rams A
Saturday 9:00 am Foltz 8 Brunswick HS White
5:20 pm Foltz 10 Hamilton HS White
7:00 am Foltz 3 Medina HS Green
Oregon Clay HS Green Friday 2:50 pm Foltz 11 North Royalton HS 1
4:30 pm Foltz 4 Upper Arlington HS
Saturday 7:40 am Foltz 1 Loveland HS Black
9:40 am Foltz 7 Strongsville HS 1
11:40 am Foltz 1 Howland HS
Parma Senior HS Friday 6:10 pm Foltz 3 Perry HS White
7:50 pm Foltz 1 Woodridge HS Bulldogs
Saturday 9:00 am Darice 14 Edison HS
5:20 pm Darice 16 Vermilion HS Lady Sailors
8:40 pm Foltz 12 Canton McKinley HS
Perry HS Black Friday 4:30 pm Strongsville HS 17 Northwestern HS
6:10 pm Foltz 12 Cap City 1847-1
Saturday 9:40 am Strongsville HS 17 Lima-Bath HS
6:40 pm Strongsville HS 18 Warren G Harding HS Raiders
8:00 pm Foltz 3 Kenton HS
Perry HS White Friday 2:50 pm Foltz 7 Strongsville HS 3
6:10 pm Foltz 3 Parma Senior HS
Saturday 11:00 am Foltz 8 Valley Forge HS Patriots White
6:00 pm Foltz 12 Austintown Fitch HS Falcons 2
8:00 pm Foltz 4 Hilliard Davidson HS 2
Perrysburg HS 1 Friday 2:50 pm Foltz 6 Hamilton HS Blue
5:20 pm Foltz 5 Michigan Hawks 03
Saturday 8:20 am Foltz 6 Hamilton Southeastern HS Royals
10:20 am Foltz 5 Ashland HS Arrows 1
11:40 am Foltz 8 Empire Niagara U17
Perrysburg HS 2 Friday 3:40 pm Foltz 3 Sidney HS Black
7:00 pm Foltz 5 Loveland HS Orange
Saturday 9:00 am Foltz 4 Upper Arlington HS A
7:00 am Foltz 4 North Royalton HS 2
6:40 pm Darice 16 Memorial HS Blue
Sunday 9:50 am Foltz 10 Brunswick HS White
12:20 pm Foltz 4 Medina HS Green
Perrysburg HS 3 Friday 2:50 pm Foltz 4 Upper Arlington HS B
6:10 pm Foltz 4 Memorial HS White
Saturday 11:00 am Foltz 6 Avon Lake HS 2
6:00 pm Foltz 3 Madison HS Lady Rams B
7:20 pm Foltz 1 Hilliard Bradley HS 2
Sunday 9:00 am Foltz 12 Canfield HS 2
11:30 am Foltz 10 Green HS 2
Riverside HS Black Saturday 8:20 am Foltz 11 Olmsted Falls HS Varsity
10:20 am Foltz 11 Wyoming HS
7:20 pm Foltz 8 Marlington HS
Sunday 9:50 am Darice 14 Midview HS 1
12:20 pm Darice 14 Harbor Creek HS 1
Riverside HS Gold Saturday 11:00 am Strongsville HS 19 Midview HS 2
6:00 pm Foltz 7 Strongsville HS 3
8:00 pm Foltz 1 Valley Forge HS Patriots White
Sunday 8:10 am Darice 14 Canton McKinley HS
10:40 am Darice 13 North Olmsted HS Eagles Black
Rocky River MS Friday 4:30 pm Strongsville HS 19 Strongsville MS White
Saturday 11:40 am Strongsville HS 17 Ashland Arrows MS
6:00 pm Strongsville HS 17 Strongsville MS Green
7:20 pm Strongsville HS 18 North Olmsted MS
Sunday 12:20 pm Strongsville HS 17 Louisville MS
Rutherford B Hayes Delaware HS Friday 2:00 pm Foltz 3 Northwestern HS
5:20 pm Strongsville HS 19 Madison HS Blue Streaks
Saturday 8:40 pm Darice 15 Warren G Harding HS Raiders
9:40 am Strongsville HS 18 Norwayne HS 1
6:40 pm Strongsville HS 19 Fairless HS
Sunday 10:40 am Strongsville HS 18 Glenoak HS
1:10 pm Strongsville HS 18 Cap City 1847-1
Sidney HS Black Friday 3:40 pm Foltz 3 Perrysburg HS 2
5:20 pm Foltz 8 Archbishop Alter HS
Saturday 7:40 am Foltz 10 Bishop Fenwick HS
9:40 am Foltz 10 Upper Arlington HS
11:40 am Foltz 11 Hoover HS
St. Vincent-St. Mary HS Saturday 9:00 am Foltz 11 Nordonia HS Knights
6:40 pm Foltz 10 Valley Forge HS Patriots Blue
8:00 pm Foltz 12 Lima-Bath HS
Sunday 9:00 am Darice 15 Lakeview HS
11:30 am Darice 14 North Olmsted HS Eagles White
Stow-Munroe Falls HS Friday 2:50 pm Foltz 1 Mercyhurst Preparatory School Lakers
4:30 pm Foltz 3 Brunswick HS Royal
Saturday 8:20 am Foltz 12 Carroll HS
10:20 am Foltz 10 Greeneview HS
11:40 am Strongsville HS 18 Bay Village HS 2
Strongsville HS 1 Friday 3:40 pm Foltz 7 Bishop Fenwick HS
5:20 pm Foltz 7 Loveland HS Black
Saturday 7:40 am Foltz 7 Howland HS
9:40 am Foltz 7 Oregon Clay HS Green
11:40 am Foltz 7 Archbishop Alter HS
Sunday 9:00 am Foltz 7 Lakota East HS Thunderhawks
11:30 am Foltz 7 Greeneview HS
Strongsville HS 2 Friday 4:30 pm Foltz 7 Michigan Hawks 05
6:10 pm Foltz 7 Hamilton HS White
Saturday 9:00 am Foltz 7 Amherst Steele HS Green
7:00 am Foltz 7 Loveland HS Orange
6:40 pm Foltz 7 Upper Arlington HS A
Sunday 9:50 am Foltz 8 Memorial HS Blue
12:20 pm Foltz 7 Madison HS Lady Rams A
Strongsville HS 3 Friday 2:50 pm Foltz 7 Perry HS White
6:10 pm Foltz 8 Norwayne HS 2
Saturday 11:00 am Foltz 7 Harbor Creek HS 2
6:00 pm Foltz 7 Riverside HS Gold
8:00 pm Foltz 7 Midview HS 2
Sunday 8:10 am Foltz 7 Akron Ellet HS
1:10 pm Foltz 7 Austintown Fitch HS Falcons 2
Strongsville MS Green Friday 6:10 pm Strongsville HS 17 Ashland Arrows MS
8:40 pm Foltz 6 North Olmsted MS
Saturday 10:20 am Strongsville HS 17 Louisville MS
6:00 pm Strongsville HS 17 Rocky River MS
7:20 pm Strongsville HS 19 Alliance MS
Sunday 12:20 pm Strongsville HS 19 Strongsville MS White
Strongsville MS White Friday 4:30 pm Strongsville HS 19 Rocky River MS
7:00 pm Foltz 8 CFC 2006
Saturday 8:20 am Strongsville HS 17 Louisville MS
10:20 am Strongsville HS 19 Alliance MS
6:00 pm Strongsville HS 18 North Olmsted MS
Sunday 12:20 pm Strongsville HS 19 Strongsville MS Green
Tri-Valley HS Friday 3:40 pm Strongsville HS 17 Archbold HS
7:50 pm Foltz 11 Alliance HS Aviators
Saturday 9:00 am Strongsville HS 17 Vermilion HS Lady Sailors
5:20 pm Strongsville HS 17 Canton South HS Wildcats
7:20 pm Foltz 12 Cuyahoga Heights HS
Sunday 8:10 am Darice 16 Avon Lake HS 2
12:20 pm Foltz 11 Canfield HS 2
Upper Arlington HS Friday 2:50 pm Foltz 3 Hoover HS
4:30 pm Foltz 4 Oregon Clay HS Green
Saturday 7:40 am Foltz 11 Memorial HS Tigers
9:40 am Foltz 10 Sidney HS Black
11:40 am Foltz 4 Greeneview HS
Sunday 9:00 am Foltz 4 Bay Village HS 2
11:30 am Foltz 4 Brunswick HS Royal
Upper Arlington HS A Friday 3:40 pm Foltz 8 North Royalton HS 2
6:10 pm Foltz 5 Carroll HS
Saturday 9:00 am Foltz 4 Perrysburg HS 2
7:00 am Foltz 5 Hamilton HS White
6:40 pm Foltz 7 Strongsville HS 2
Sunday 10:40 am Darice 16 Akron Ellet HS
1:10 pm Foltz 4 Avon Lake HS 1
Upper Arlington HS B Friday 2:50 pm Foltz 4 Perrysburg HS 3
6:10 pm Foltz 6 Madison HS Lady Rams B
Saturday 11:00 am Foltz 1 Memorial HS White
6:00 pm Foltz 4 Westlake HS Green
7:20 pm Foltz 3 Canfield HS 2
Sunday 9:00 am Foltz 3 Green HS 2
1:10 pm Foltz 6 Hilliard Davidson HS 2
Valley Forge HS Patriots Blue Saturday 9:00 am Foltz 12 Lakeview HS
8:40 pm Foltz 10 North Olmsted HS Eagles White
6:40 pm Foltz 10 St. Vincent-St. Mary HS
Sunday 9:00 am Darice 16 Zanesville HS
11:30 am Darice 15 Memorial HS White
Valley Forge HS Patriots White Saturday 11:00 am Foltz 8 Perry HS White
6:00 pm Foltz 8 Harbor Creek HS 2
8:00 pm Foltz 1 Riverside HS Gold
Sunday 8:10 am Darice 15 Girard HS
10:40 am Darice 15 Midview HS 2
Vermilion HS Lady Sailors Friday 3:40 pm Strongsville HS 19 Lutheran West HS
6:10 pm Foltz 10 Canton McKinley HS
Saturday 9:00 am Strongsville HS 17 Tri-Valley HS
5:20 pm Darice 16 Parma Senior HS
8:00 pm Strongsville HS 17 Archbold HS
Warren G Harding HS Raiders Friday 2:00 pm Foltz 12 Kenton HS
5:20 pm Strongsville HS 18 Fairless HS
Saturday 8:40 pm Darice 15 Rutherford B Hayes Delaware HS
10:20 am Darice 13 Northwestern HS
6:40 pm Strongsville HS 18 Perry HS Black
Sunday 10:40 am Strongsville HS 19 Madison HS Blue Streaks
1:10 pm Darice 14 Glenoak HS
Wellington HS Saturday 11:40 am Darice 14 Mount Vernon HS
6:00 pm Darice 14 Grand Valley HS
8:00 pm Darice 16 Crestview HS
Sunday 9:00 am Strongsville HS 18 Mapleton HS
1:10 pm Foltz 11 Grove City FC
Westlake HS Green Saturday 9:30 pm Foltz 5 Canfield HS 2
6:00 pm Foltz 4 Upper Arlington HS B
7:20 pm Foltz 5 Madison HS Lady Rams B
Sunday 8:10 am Foltz 4 Memorial HS White
12:20 pm Foltz 10 Hilliard Bradley HS 2
Westlake HS White Saturday 5:20 pm Foltz 4 Hilliard Davidson HS 1
8:40 pm Foltz 1 Hilliard Bradley HS 1
11:00 am Strongsville HS 17 Canfield HS 1
Sunday 8:10 am Foltz 3 Anthony Wayne HS
10:40 am Foltz 12 Green HS 1
Woodridge HS Bulldogs Friday 3:40 pm Foltz 4 Edison HS
7:50 pm Foltz 1 Parma Senior HS
Saturday 9:00 am Darice 16 Canton South HS Wildcats
5:20 pm Darice 13 Canton McKinley HS
8:40 pm Foltz 11 Girard HS
Wooster HS Saturday 7:00 am Foltz 11 Midview HS 1
11:00 am Foltz 12 Olmsted Falls HS Varsity
7:20 pm Foltz 10 Wyoming HS
Sunday 9:50 am Darice 16 Notre Dame Cathedral Latin HS
12:20 pm Darice 16 Marlington HS
Wyoming HS Saturday 8:20 am Foltz 7 Girard HS
10:20 am Foltz 11 Riverside HS Black
7:20 pm Foltz 10 Wooster HS
Sunday 9:50 am Darice 15 Harbor Creek HS 1
12:20 pm Darice 13 Olmsted Falls HS Varsity
Zanesville HS Saturday 8:40 pm Foltz 5 Lakeview HS
9:40 am Foltz 12 North Olmsted HS Eagles White
6:40 pm Foltz 8 Avon Lake HS 1
Sunday 9:00 am Darice 16 Valley Forge HS Patriots Blue
11:30 am Darice 16 Canton Central Catholic HS